Wyjątkowa linia kosmetyków do stylizacji wymarzonych fryzur.
Zaletą każdego z produktów nie jest jednak wyłącznie efekt perfekcyjnej stylizacji, ale także właściwości pielęgnacyjne i odżywcze. Formuła kosmetyków oparta jest bowiem o wyciąg z Rukwieli Nadmorskiej, znanej ze swoich właściwości gromadzenia i przechowywania wody. Dodatkowo zawarta w produktach witamina B5 nawilża i zapobiega przesuszeniu, wzmacniając strukturę włosów i przywracając im elastyczność oraz blask. Dzięki temu kosmetyki te świetnie nadają się zarówno do codziennej stylizacji, jak i układania fryzury na wielkie wyjście.

RUKWIEL NADMORSKA

Roślina jednoroczna o fioletowych kwiatach, występująca w ubogich florystycznie zbiorowiskach, na obszarze okresowo zalewanej przez wodę morską plaży. Roślina ta zawiera duże ilości witaminy C, dlatego dawniej używano ją do leczenia szkorbutu, jest także środkiem moczopędnym i przeczyszczającym. Znana ze swoich właściwości gromadzenia i przechowywania wody.

WITAMINA B5

Witamina B5 to naturalny składnik występujący we włosach – wzmacnia cebulki włosowe, wspomagając poprawne funkcjonowanie. Jej braki objawiają się zwiększoną porowatością włosów, które staja się matowe i mogą szybciej siwieć! Czysty kwas pantotenowy jest nietrwały w wodnych roztworach, dlatego w kosmetyce stosuje się stabilną pochodną tej witaminy, czyli pantenol(pro-witamina B5). Witamina B5 pełni podstawową funkcję w podziale komórek w mieszku, dlatego stymuluje prawidłowy wzrost włosów. Pantenol zwiększa magazynowanie wody, dzięki czemu włosy łatwiej się rozczesują. Chroni je przed mechanicznymi uszkodzeniami i zwiększa odporność na czynniki zewnętrzne. Ponadto łagodzi wszelkiego rodzaju podrażnienia skóry.

STYLE PIANKA

Pianka jest pierwszym krokiem wielu stylizacji. Ułatwia modelowanie, dodaje objętości i zapewnia fryzurze sprężystość. Zawiera dobroczynny wyciąg z Rukwieli nadmorskiej oraz witaminę B5.Nie wysusza włosów! Odpowiednio nawilżone pasma wyglądają naturalnie i są pełne blasku. Pianka ma piękną roślinną nutę zapachową i jest bardzo przyjemna
w użyciu. To silna podstawa dla perfekcyjnej fryzury, która przetrwa cały dzień.
Zastosowanie: wyciśnij na dłoń niewielka ilość pianki i wgnieć w wilgotne włosy. Następnie układaj i modeluj wedle życzenia.

STYLE LAKIER

Produkt idealny do utrwalenia fryzury, zapewnia włosom naturalny, satynowy wygląd! Natychmiastowo utrwala fryzurę i chroni ją przed wilgocią.
Zawiera dobroczynny wyciąg z Rukwieli nadmorskiej oraz witaminę B5. Nie wysusza włosów! Dzięki technologii rozpylania pozwala na równomierne pokrycie włosów, nie sklejając ich. Dodatkowym bonusem jest przyjemny, owocowy zapach.
Zastosowanie: W celu utrwalenia fryzury, spryskaj włosy z odległości około 20 cm. Nadaje satynowy efekt.