ABSOLUE KÉRATINE TO NOWA, EKSKLUZYWNA LINIA DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH, ŁAMLIWYCH, OSŁABIONYCH – WYMAGAJĄCYCH DOGŁĘBNEJ REGENERACJI I WIELOPOZIOMOWEJ ODBUDOWY. JEJ SKUTECZNOŚĆ WYNIKA Z SYNERGICZNEGO POŁĄCZENIA SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH :
KERATYNA POCHODZENIA ROŚLINNEGO[1]: wyekstrahowane z soi i protein pszenicy cząsteczki mają biomimetyczny charakter, co oznacza, że wiernie naśladują budowę naturalnych włókien keratynowych włosa. Dzięki temu mają doskonałe zdolności penetracyjne i wysoką skuteczność w zakresie rekonstrukcji łańcuchów keratynowych, odpowiedzialnych za zdrowy wygląd, sprężystość i blask włosów.
BIOCYMENTYNA to ekstrakt z lipidów sojowych, bogatych w sterole, ceramidy i nienasycone kwasy tłuszczowe, które budową imitują cząsteczki naturalnie wchodzące w skład cementu międzykomórkowego i go uzupełniają. Dzięki temu wygładzają łuski i scalają strukturę włosa, wzmacniając tym samym jego nawilżenie i ochronę.
OLEJ Z LNICZNIKA jest wyjątkowo bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe (80%),
w szczególności Omega3. Doskonale odżywia i odbudowuje naturalną barierę ochronną, czyli płaszcz hydrolipidowy, dzięki czemu włos jest znacznie lepiej chroniony i nie traci nawilżenia.
WIELOPOZIOMOWA ODBUDOWA I REGENERACJA, DZIĘKI CZEMU WŁOSY
Z DNIA NA DZIEŃ STAJĄ SIĘ BARDZIEJ LŚNIĄCE, MOCNE, MIĘKKIE I BŁYSZCZĄCE – CZYLI PO PROSTU ZDROWSZE
I PIĘKNIEJSZE. DODATKOWYM ATUTEM PRODUKTÓW, JEST PIĘKNY, ZMYSŁOWY ZAPACH, POZWALAJĄCY POCZUĆ SIĘ JAK
W ELEGANCKIM SPA.
[1] zawiera aminokwasy podobne do tych, które występują w keratynie, znajdującej się we włosach.

ABSOLUE KÉRATINE MASKA

Stanowi intensywnie regenerującą kurację SOS, przywracającą włosom zniszczonym
siłę, witalność i elastyczność. Działa dogłębnie – naprawia uszkodzenia i odtwarza prawidłową budowę włókien, nawet w warstwie korowej. Dzięki synergii w pełni naturalnych (100%) składników aktywnych: roślinnej keratynie*, biocymentynie i olejowi z lnicznika,
bogata formuła maski działa jak luksusowe spa. Elegancki i zmysłowy zapach to dodatkowy atut pielęgnacji.
Efekt: miękkie, błyszczące, łatwe do ułożenia włosy.
Stosowanie: 1-2 X w tygodniu jako element miesięcznej kuracji. Pozostawić na włosach 5-8 minut.

ABSOLUE KÉRATINE ODŻYWKA

Intensywnie odbudowuje strukturę włosów zniszczonych i uszkodzonych, wykorzystując ekskluzywny kompleks keratyny roślinnej*, biocymentyny i oleju z lnicznika. Uzupełnieniem w pełni naturalnej (100%), formuły jest olej sezamowy. Elegancki i zmysłowy zapach to dodatkowy atut pielęgnacji.
Nie zawiera silikonów.
Efekt: miękkie, błyszczące, łatwe do ułożenia włosy.
Stosowanie: codziennie, na suche lub wilgotne włosy. Nie spłukiwać.

ABSOLUE KÉRATINE SZAMPON

Delikatnie oczyszcza, aby zapewnić włosom zniszczonym i uszkodzonym łagodną kąpiel regenerującą. Intensywnie odbudowuje strukturę włosów, dzięki wyjątkowej, ekskluzywnej formule łączącej keratynę roślinną*, biocymentynę i olej z lnicznika. Bogata, perłowa konsystencja
o pięknym zapachu jest w pełni naturalna (100% składników) i nie zawiera powierzchniowo czynnych siarczanów (SLS) ani silikonów. Obecność kompleksu kationowego zmiękcza wodę.
Elegancki i zmysłowy zapach to dodatkowy atut pielęgnacji.
Efekt: miękkie, błyszczące, łatwe do ułożenia włosy.
Stosowanie: do codziennego mycia włosów. Pozostawić na 1-3 minuty.