Koloryzacje dzielimy na :

  • Koloryzacja trwała, to: trwałe zabarwienie włosów.  Farba głęboko wnika w strukturę włosa, można w ten sposób farbować jednorazowo na 1 bądź więcej kolorów.
  • Koloryzacja półtrwała, to: zabarwienie włosów, które utrzymuje się od kilku do kilkunastu myć.  Farba częściowo wnika w strukturę włosa, jednak nie można nią włosów rozjaśnić, można farbować jednorazowo na 1 bądź więcej kolorów
  • Koloryzacja nietrwała, to: zabarwienie włosów, które utrzymuje się do kilku myć.  farba nie  wnika w strukturę włosa i nie można nią włosów rozjaśnić, można farbować jednorazowo na 1 bądź więcej kolorów

 

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Przedłużanie i  zagęszczanie włosów to bezinwazyjny zabieg pozwalający w szybki sposób przedłużyć włosy do kilkudziesięciu  centymetrów i zwiększyć ilość włosów na głowie Używamy tylko włosów naturalnych. Korzystamy z metod:

  • Kanapkowa – najmniej inwazyjna i obecnie najbardziej popularna, z dostępnych obecnie metod przedłużania i zagęszczania włosów.
polega na łączeniu taśm bezpośrednio naprzemiennie z  naszymi włosami w formie przypominającej kanapkę 😉
  • Keratynowa – do łączenia włosów używana jest keratyna. Pasemka włosów łączone są pod wpływem wysokiej temperatury , temperatura rozgrzewa łuskę keratynową , która następnie jest spoiwem łączącym nasz włos z włosami doczepianymi.
  • Taśmowa (Tissage) – łączenia włosów powstają poprzez wszycie specjalnej taśmy. Polecana jest przy grubych i gęstych włosach
  • Mikroringi/tulejki – polega na łączeniu włosów przy użyciu specjalnych obrączek.
  • Clip In Hair – za pomocą specjalnych klipsów wczepiamy kilka pasemek we włosy prawdziwe.

Metoda uzależniona jest od potrzeb klientki oraz jej włosów. Przed zabiegiem zalecana jest konsultacja u specjalisty, zajmującego się przedłużaniem włosów. (Specjaliści: Iza, Maja)

Keratyna brazylijska

(Keratynowe prostowanie włosów) – zabieg daje długotrwały efekt prostych włosów(3-6mcy). Podczas zabiegu włosy poddawane są głębokiej regeneracji. Struktura ich uzupełniana jest keratyną, dzięki czemu włosy są odżywione od wewnątrz.

Dekoloryzacja

to ściągnięcie położonego wcześniej koloru. Podczas usługi usuwane są nienaturalne i naturalne pigmenty. Zabieg polecany jest osobom chcącym radykalnie zmienić kolor włosów.

Headline

zabieg ingerujący w strukturę włosa. Polega na przerwaniu wiązań siarczkowych we włosach. Dodaje optycznej objętości fryzury. W efekcie usługi włosy stają się bardziej podatne na stylizację,

Regeneracja oxilock

usługa intensywnie rewitalizująca zniszczone włosy, Dzięki kompleksowi substancji organicznych poprawiany jest stan włókien keratynowych.