Zespół stylistów Studia Fryzur Szymojko składa się samych ludzi z pasją. Styliści regularnie uczestniczą w wielu szkoleniach.

Zdobywają doświadczenia w najlepszych akademiach m.in. w Akademii Stylizacji Babicz, Akademii Fryzjerskiej Berendowicz & Kublin , Zaremba International Akademy.

Mariusz Szymojko – stylista gwiazd

Z włosami potrafi zrobić absolutnie wszystko. Uwielbia wyzwania. Do każdego podchodzi indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem. Pracuje na najlepszych produktach. Od kilku lat jest jedynym w Europie ambasadorem francuskiej marki Rene Furterer. 

Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć więcej informacji na temat Mariusza, firmy i organizacje z którymi współpracuje, gwiazdy, które powierzyły mu swój wizerunek.

stylista-gwiazd

Ania

Z miłości do piękna w wieku 18 lat rozpoczęła swoją przygodę z fryzjerstwem. W skupieniu wykonuje swoją pracę. Lubi przeprowadzać metamorfozy. Cieszy się, gdy widzi uśmiech i zadowolenie na ich twarzy, a czasem nawet niedowierzanie, że tak można się zmienić po radykalnym strzyżeniu i właściwej koloryzacji włosów.
Uwielbia kontakt z ludźmi. Rozmowy z nimi, sprawiają jej dużo przyjemności. W salonie Mariusza docenia fakt, że ma możliwość rozwinięcia skrzydeł.

Specjalizuje się w upięciach ślubnych.

Tomek

Współpracuje z nami już od roku. Codziennie nas zaskakuje swoimi zdolnościami. Niezwykle sympatyczny i otwarty. Lubi dbać o innych, w szczególności o ich wizerunek. Wyznacznikiem jego pracy jest zadowolenie klientów. Codziennie poszerza swoją wiedzę, dokształca się w dziedzinie koloryzacji, strzyżenia.
Inspiracji szuka w pracy koleżanek i kolegów. Jego pasją są fryzury alternatywne. Od lat praktykuje robienie dredów.

Specjalista od dredów.