Wiele kobiet nie jest zadowolonych z kondycji swoich włosów. Brakuje im połysku, puszystości i miękkości. Jak wzmocnić włosy i powstrzymać ich wypadanie?
Rozwiązaniem jest FORTICEA RENÉ FURTERER – szampon do codziennej pielęgnacji wspomagającej wzmocnienie włosów i przeciwdziałanie wypadaniu.
FORTICEA SZAMPON WZMACNIAJĄCY WŁOSY  I STYMULUJĄCY ICH WZROST, NA BAZIE OLEJKÓW ETERYCZNYCH
Szampon zawiera biosfery, które podczas mycia i masowania uwalniają olejki eteryczne, przyspieszające penetrację peptydów roślinnych w warstwie dermy. Olejki eteryczne z pomarańczy, rozmarynu i lawendy stymulują mikrocyrkulację krwi w obrębie cebulki, odżywiając ją, a tym samym wzmacniając włosy na całej długości.
Naturalny ekstrakt z Pfaffii® przyspiesza wzrost zdrowych włosów, działając bezpośrednio na cebulkę włosa. Pfafia, zwana czasem „brazylijskim żeń-szeniem” to roślina pochodząca z Amazonii, od wieków stosowana w medycynie tradycyjnej. Wyciąg z tej rośliny pobudza mikrokrążenie przez aktywację VEGF – czynnika wzrostu śródbłonka naczyń. Jej skuteczność w hamowaniu wypadania włosów została objęta patentem.

FORTICEA SZAMPON WZMACNIAJĄCY WŁOSY I STYMULUJĄCY ICH WZORST

Działanie szamponu Forticea można 7-krotnie wzmocnić poprzez wykonywanie masażu skóry głowy. Forticea przedłuża efekty kuracji przeciw wypadaniu włosów. Szampon uzupełnia i wzmacnia kuracje przeciw wypadaniu włosów RF80 ATP ENERGIE  i TRIPHASIC.
SPOSÓB UŻYCIA: wmasować szampon w skórę głowy i włosy wykonując koliste ruchy od karku ku górze głowy. Pozostawić preparat na 1-3 minuty, a następnie obficie spłukać. Szampon można stosować codziennie. Delikatna konsystencja szamponu oraz neutralne pH pozwalają zachować równowagę skóry głowy i włosów. Włosy są puszyste, pełne blasku oraz wigoru.